W sklepie internetowym MMonroe.pl zawsze kupujesz wygodnie i bezpiecznie, ponieważ dajemy Ci do wyboru trzy sposoby płatności:

Przelew zwykły – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

Nazwa banku: mBank SA

Numer konta: 92 1140 2004 0000 3402 7636 9359

Tytuł: Zamówienie nr [tu wpisz nr swojego zamówienia] - MMonroe.pl

JAAR FHU Rafał Radecki

ul. Wesele 30/1

30-127 Kraków

Płatność elektroniczna PayU lub Płatności Shoper – wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu, korzystając z karty W naszym sklepie wykorzystujemy system PayU lub Płatności Shoper (Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.), do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.

Karta płatnicza - płatności w sklepie MMonroe.pl można dokonać za pomocą karty płatniczej. Sklep obsługuje karty - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

Płatność przy odbiorze – zapłaty za przedmiot należy dokonać gotówką w obecności kuriera w przypadku wysyłki pobraniowej.

Wybierając wpłatę z góry on-line lub płatność przy odbiorze, od razu przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia. Jeśli wybierzesz przelew zwykły z Twojego konta bankowego, środki księgowane są przez bank z reguły w ciągu jednego dnia roboczego.

FORMY ZWROTU ŚRODKÓW

W przypadku zwrotu zakupionego towaru zwrot środków będzie dokonany w taki sam sposób, jak została dokonana płatność. W przypadku płatności za pobraniem zwrot środków nastąpi na podany przez Zamawiającego rachunek bankowy. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl