Matrix Farba Sync Acidic Gel 90 ml 10PR

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 54,00 zł

Cena regularna:

54.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Matrix
Kod produktu: 8843

Opis

Matrix Tonal Control Pre-Bonded 10 PR to wielowymiarowy żel tonujący o kwaśnym poziomie pH. Zaprojektowany do stosowania bezpośrednio po usługach rozjaśniania, toner wzmacnia i uszlachetnia końcowy efekt koloru. Niechciane odcienie są szybko i niezawodnie korygowane - do 6 tygodni lśniącego, perfekcyjnego koloru salonowego.

Jednym z kluczowych zalet Tonal Control by Matrix jest widoczny, proces utleniania. Oznacza to, że kolor żelu tonera ciemnieje w czasie rzeczywistym, co jest wskazówką na zbliżający się czas spłukania. Dzięki Matrix Tonal Control wyniki są przewidywalne - unikamy nieprzyjemnych niespodzianek.

* Żelowa konsystencja
* Formuła żelu tonera ciemnieje w czasie rzeczywistym
* Kwaśne pH
* Technologia ochrony i wzmocnienia włosów przed zniszczeniami
* Stworzony z myślą o stosowaniu bezpośrednio po usługach rozjaśniania
* Wzmacnia i daje przestrzenny efekt końcowy koloryzacji
* Niweluje niechciane odcienie
* Nadaje włosom blask
* Łatwa aplikacja
* Brak amoniaku
* Trwałość do 6 tygodni

Sposób użycia: Zmieszaj toner Matrix z oksydantem w proporcji 1:1. Nałóż na nasadę włosów, po czym przeciągnij po całej długości. Pozostaw na 20 minut i spłucz.

Uwaga: Do wykonania zabiegu koloryzacji niezbędne jest dokupienie utleniacza.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl